wróć do licencjemicrosoft.pl
A może jeszcze 5 minut?
Przejdź do biura i sprawdź, co jeszcze wymyślili!
po prostu działa, a Twoi pracownicy mają więcej czasu na…
Dowiedz się więcej na office365.senetic.pl
Koszyk
Produkty: w zamówieniach: 0
Microsoft
Office2010

Odkryj przełom
wśród systemów
operacyjnych.

porównaj wersje

Windows 7, 8 oraz 8.1 PRO

Windows 7, 8, 8.1

Microsoft przygotował dla swoich klientów bogatą ofertę, z zwłaszcza w licencjonowaniu typu OEM (Orginal Equipment Manufacturer), w której oferuje systemy Windows 7, Windows 8 oraz Windows 8.1 PRO. Są one przeznaczone dla użytkowników domowych, a także dla klienta firmowego. Każdy z tych systemów charakteryzuje się nieco innymi możliwościami oraz opcjami, wszystkie jednak są bardzo wydajne i niezastąpione!

Windows Professional 7 to gwarancja zwiększenia wydajności oraz bardzo wysoka ochrona dokumentów. Windows 7 zapewnia bezpieczeństwo, łatwość pracy z dowolnego miejsca i wiele innowacyjnych funkcji. Jest klasyczny,  ale bardzo elegancki i przejrzysty. Z kolei Windows 8 to system niezwykle efektowny - dynamiczne kafelki wyświetlające się na ekranie startowym, wiele udogodnień, wszelkie nowe aplikacje działają bardzo płynnie, nawet kiedy korzysta się z dwóch aplikacji jednocześnie. Jest to system bardzo nowoczesny, niezwykle szybki i gwarantujący duże doznania estetyczne.

Windows przede wszystkim wspiera kreatywność i sprawia, że wszystkie działania wykonywane są z łatwością. W Windows 8.1 PRO, można korzystać z menu stearowego z aplikacjami, które wyświetlają sie jako dynamiczne kafelki. Możliwa jest obsługa dotykowa. Ponadto, Windows zapewnia wiele ciekawych aplikacji, które pomagają w wykonywaniu naprawdę wielu zadań. Ważna jest także personalizacja - każdy użytkownik może dostosować pulpit do swoich wymagań i potrzeb. Dodatkowo, nowe usługi, takie jak OneDrive, umożliwiają nieograniczony dostęp do wszystkich twoich plików (zdjęć, filmów, muzyki), z dowolnego urządzenia. Nie bez znaczenia jest również to, iż Windows posiada bardzo szeroki zakres urządzeń  - idealny na tablet, laptop czy PC.

Estetyka, obsługa dotykowa, albo też za pomocą myszy oraz klawiatury, ciekawe aplikacje, gwarancja bezpieczeństwa  i łatwego dostępu, dostęp do aktualności - wszystko to i o wiele więcej, oferuje Microsoft.  Wybór odpowiedniego systemu zagwarantuje wysoki komfort pracy i dużą efektywność działań.

Wybrany produkt należy do innego typu licencji niż obecnie wybrana.
Aby dodać ten produkt należy najpierw wyczyścić konfigurator.

Zamknij