wróć do licencjemicrosoft.pl
A może jeszcze 5 minut?
Przejdź do biura i sprawdź, co jeszcze wymyślili!
po prostu działa, a Twoi pracownicy mają więcej czasu na…
Dowiedz się więcej na office365.senetic.pl
Koszyk
Produkty: w zamówieniach: 0
Microsoft
Windows 8

Narzędzia których
potrzebujesz
w domu i w pracy.

porównaj wersje

Office 2013 dla firm, studentów i domowników - pakiety, ceny

Pakiet Office 2013 to długo oczekiwany następca cieszącego się dużą popularnością Office 2010, najpopularniejszego zestawu programów biurowych. W najnowszej wersji wprowadzono szereg nowości i usprawnień obejmujących cały pakiet – uproszczone zostało udostępnianie plików innym użytkownikom, a wszystkie dokumenty możesz przechowywać w chmurze na dysku OneDrive. Wprowadzanie danych ułatwi zoptymalizowana obsługa ekranów dotykowych, ekran startowy widoczny po uruchomieniu każdej z aplikacji pozwala łatwo wybrać odpowiadający Twoim potrzebom szablon dokumentu, arkusza, prezentacji czy notatki.Pakiet Office dostępny jest w wersjach przeznaczonych do użytku domowego – Office 2013 Home and Student oraz dla firm – Office 2013 Home and Business oraz Office 2013 Professional.

 

Co nowego w aplikacjach pakietu Office 2013?

W aplikacjach Office 2013 wprowadzono szereg usprawnień i nowości.

Możliwości programu Word zostały poszerzone przez wprowadzenie możliwości edycji plików PDF oraz tryb czytania dokumentów, w którym z ekranu znikają wszystkie rozpraszające uwagę czytelnika elementy.
Excel 2013 to koncentracja przede wszystkim na analizie i wizualizacji danych. Nowe funkcje to polecanie przez aplikację wykresów, które prawdopodobnie najlepiej sprawdzą się w ilustracji opracowanych danych oraz kontrolka formatowania wykresu, która czyni dopracowanie wyglądu wykresu łatwiejszym niż kiedykolwiek. Udoskonalone zostały także automatyczne podpowiedzi przy wprowadzaniu danych.

Do najważniejszych nowości w programie PowerPoint 2013 zaliczamy możliwość powiększenia slajdu w trakcie prezentacji, dzięki czemu możesz skupić uwagę widzów na jego wybranym fragmencie, a także nawigator slajdów pozwalający na wizualną nawigację po slajdach. Podobnie jak Excel i Word, najnowszy PowerPoint zyskał funkcjonalny ekran startowy, który pozwala na skuteczne wybranie odpowiedniego szablonu prezentacji.

Tak jak wszystkie inne aplikacje wchodzące w skład pakietu Microsoft Office 2013, OneNote 2013 został zintegrowany z bezpłatnym dyskiem online w ramach usługi OneDrive. Jest to szczególnie istotna funkcjonalność dla aplikacji, w której możesz teraz przechowywać wszystkie swoje notatki i mieć do nich dostęp z dowolnego miejsca i urządzenia. Wprowadzanie zapisków ułatwi udoskonalony tryb wpisywania odręcznego oraz współpraca z tabletami.

 

Wybrany produkt należy do innego typu licencji niż obecnie wybrana.
Aby dodać ten produkt należy najpierw wyczyścić konfigurator.

Zamknij